Obsah fóra Řešení požadavků Korektury, korigování Do práce

Do práce

Zde vkládejte požadavky na korektury, zásahy editora apod.

Příspěvek pon 18. úno 2013 16:35:07
Moudrozub Uživatel

Dobrý den , náhodou jsem se k vás našel na Webtrh .. potřeboval bych nějakého profíka kdo to umí.. Skorigovali byste mi tu prosím jeden dokument? Mám to normálně.. ve wordu.. potřeboval bych to do práce.. ale asi je to hrůza jak se znám (jsem dyslektyk) .. potřeboval bych to ale tak maximálně do tejdne , je to asi 30-40 stránek, jsou tam i nějaké obrázky a tabulky a tak , prostě aby to nějak vypadalo a byl oto bez chyb.. uvidíte sami o co jde.. bylo by to možné prosím? ale já to nechcu přikládat tady na internet ať to vidí každý a zaheslovat to taky nějak neumim právě..

Příspěvek pon 18. úno 2013 19:00:01
root Moderátor

Dobrý den,
od toho jsme tady. Tak nejjednodušší pro vás asi bude, pokud budete postupovat podle tohoto návodu (zaheslování), nebo mi ten soubor přiložíte do soukromé zprávy (SZ), poté vám zde řeknu více.

Příspěvek pon 18. úno 2013 22:07:50
root Moderátor

Dobrá. Díval jsem se na to, stálo by to tedy 50 Kč (normostrana) × 38 stran, tzn. 1.900 Kč celkem.
Podrobnosti, fakturu s mým číslem účtu, splatnost, podmínky atd., obdržíte jako SZ (je to jeden PDF soubor).
OK?

Příspěvek pon 18. úno 2013 22:58:54
Moudrozub Uživatel

jo..tak platí

Příspěvek stř 20. úno 2013 11:35:54
root Moderátor

Mám hotovo, poslal jsem Vám to jako SZ.

Příspěvek stř 20. úno 2013 15:49:05
Moudrozub Uživatel

vypadá to dobře..díky moc

Příspěvek čtv 28. úno 2013 17:35:07
root Moderátor

OK, v pořádku, kdybyste měl opět něco, neváhejte nás zde opět kontaktovat, hezký den.

Zpět na Korektury, korigování