Obsah fóra O webu Kdo je kdo Kdo je kdo (přehled)

Kdo je kdo (přehled)

Popis funkcí, podrobnější informace o členech týmu.

Příspěvek úte 13. lis 2012 9:08:46
SYSTEM Administrátor

Příspěvky: 53
Kdo je kdo
Jak se stát členem týmu naleznete zde.
Zde je k dispozici vždy aktuální přehled jednotlivých lidí a jejich funkcí na webu (fóru), pokud použijete odkaz Tým (dole), uvidíte pouze seznam administrátorů a moderátorů.

Pro kontaktování konkrétního člověka vždy používejte PM (personal message) neboli SZ (soukromou zprávu), ne e-mail; posílat SZ mohou pouze zaregistrovaní uživatelé. Případné podrobnější informace o jednotlivých lidech naleznete v jejich osobních profilech (pouze zaregistrovaní uživatelé).

Administrátoři:
Administrátoři (ADM, admin) mají primárně na starosti celkový chod webu (fóra), podílí se na výběru moderátorů a ostatních důležitých členů, na ně se obracejte v případě technických problémů, mohou také řešit vaše požadavky (více ve FAQ). Pokud si chcete stěžovat na administrátora, můžete kontaktovat jiného administrátora.
SYSTEM | Administrátor, editor
nemoz | Administrátor

Moderátoři:
Moderátoři (MOD, moderator) mají primárně na starosti běžný, každodenní, chod webu (fóra), udržují ho, spravují, mohou se spolupodílet při výběru moderátorů a ostatních důležitých členů, reagují na požadavky a řeší je (více ve FAQ). Pokud si chcete stěžovat na moderátora, můžete kontaktovat administrátora.
root | Moderátor, editor, korektor (čeština)
tereza.sulcova | Moderátor, editor, korektor (čeština)
Karina | Moderátor, editor, korektor (čeština)
slabovarenata | Moderátor, editor, korektor (čeština)
Tomas | Moderátor, editor

Uživatelé:
Registrovaní uživatelé (USR, user) mohou vkládat své příspěvky, posílat PM atd. Zde jsou uvedeni vybraní důležití členové (VIP). Pokud si chcete stěžovat na uživatele, můžete kontaktovat moderátora. Ve skupině registrovaných uživatelů (Uživatel) se dále mohou vyskytovat lidé, kterým bylo uděleno varování (Nedůvěryhodný) či kteří byli zablokováni (Odstaven).
Ledvina | VIP

Návštěvníci:
Návštěvníci (GST, guest) jsou hosté (anonymous), tedy nezaregistrovaní uživatelé fóra, mohou vkládat své požadavky, mohou přispívat, nemohou posílat PM, mohou web především prohlížet a mají velmi omezené možnosti přístupu. Pokud si chcete stěžovat na návštěvníka, můžete kontaktovat moderátora. Aktuální přehled neregistrovaných uživatelů (návštěvníků) naleznete zde.
Obrázek

Zpět na Kdo je kdo

cron